PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483335}

Dziki cel

Wild Target
6,8 17 215
ocen
6,8 10 1 17215
Dziki cel
powrót do forum filmu Dziki cel

Rupert

ocenił(a) film na 10

Rewelacyjny film, jak dla mnie jeden z najlepszych jakie widziałam w tej 'kategorii'. Ale chciała tutaj zahaczyć o temat Ruperta Grint'a - bardzo zaskoczyło mnie to, że w ogólnie nie widziałam w nim Rona, pomimo uwielbienia sagi filmów i książek HP. Podziwiam aktorów, którzy potrafią wcielać się w różne role, a nie przywiązywać odbiorców do jednej postaci.

ocenił(a) film na 9
Nadiowy

Zgadzam sie zagrał całkiem nieźle:)

ocenił(a) film na 7
Nadiowy

ja troche widzialam ... te jego miny Ronalda :D ale i tak go uwielbiam xD

ocenił(a) film na 7
elciasek4

a według mnie Rupert Grint był w tej roli bardzo podobny do Rona. Te jego miny, teksty i zachowanie było bardzo podobne, ale to jest cały smaczek tego filmu. Mi najbardziej podobała się scena kiedy Rupert " niechcący" odstrzelił ucho tamtemu gościowi. ,, Znajdź ucho i wsadź do lodu" Swietne :D

ocenił(a) film na 8
Zuzka253

Śmiałam się przy tej scenie. Te jego "rady". :D
Nie twierdzę, że zagrał źle, ale ja zawsze mam wrażenie, że Grint był w tym w filmie strasznie obleśny. A i te ulizane włosy na końcu. Tragedia. :P Ale za wygląd nikogo nie winimy, więc uważam, że dało się go przeżyć w tym filmie. Był na swój sposób uroczy.

ocenił(a) film na 7
Nadiowy

To ten rudzielec z HP? - Nawet nie skojarzyłam. Jak te dzieciaki szybko rosną :). Z głównej trójki to jednak wg mnie On był najsłabszy, przy czym pozostała dwójka była naprawdę świetna, więc wstydu też nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones