PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003038}

Pukając do drzwi

Knock at the Cabin
5,6 9 160
ocen
5,6 10 1 9160
6,4 22
oceny krytyków
Pukając do drzwi
powrót do forum filmu Pukając do drzwi

ujdzie, ale...

ocenił(a) film na 5

Trzyma w napięciu, nie nudziłam się na nim... ALE od filmów w podobnej tematyce, oczekiwałabym, że oglądając je, choć trochę można by wyobrazić sobie, ciąg przyczynowo-skutkowy. który doprowadził do opowiedzianych wydarzeń. Tu widziałam totalny brak spójności, nie zostało wytłumaczone, dlaczego wybrano (no właśnie, kto wybrał?) tą rodzinę? Scenarzystą nie jestem, ale widziałabym całkiem niezły potencjał np. w rozwinięciu wątku pochodzenia dziewczynki, mogłaby być ona choćby obarczona klątwą i dlatego oddana do adopcji. To samo tyczy się grupy "nawiedzonych". Można było rozwinąć ich motywację, to, dlaczego to oni zostali wybrani. Zostało to niby wspomniane, ale byle jak, aby tylko scenariusz jakoś trzymał się kupy. Był potencjał na niezły thriller psychologiczny, ale niestety, został zmarnowany.

Ania_625

Mam bardzo podobne odczucia, każdy wątek dałoby się wzbogacić. Sam pomysł świetny ale jak dla mnie napięcia wystarczyło na 35 % filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones