PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487319}

Wybuchowy weekend

Cherrybomb
6,2 6 068
ocen
6,2 10 1 6068
Wybuchowy weekend
powrót do forum filmu Wybuchowy weekend

Typowy film o typowej współczesnej młodzieży w Anglii,dla której seks,narkotyki i dobra zabawa to priorytety w tych czasach.Film przeciętny bez fajerwerków ,dla mnie 6/10

ocenił(a) film na 8
malibu_2

nie byl taki zly....zeby Polskie kino bylo na tym poziomie byl bym wniebowziety

ocenił(a) film na 6
luzak2015

ja nie wiem, powiedziałabym, że poziom koszmarny. spodziewałam się czegoś lepszego tematyka z której na prawde wiele można zrobić ciekawa technika ale całkowicie nie odpowiadająca scenariuszowi (jeśli o mnie chodzi) wynudziłam się i zawiodłam.

użytkownik usunięty
unfeeling

ja również się zawiodłam, czekałam cholernie długo na ten film odkąd zobaczyłam, że został wyprodukowany, obejrzałam i równie dobrze mogłabym go nie oglądać- szczerze mówiąc
poza tym jakoś przyzwyczaiłam się do oglądania Grint'a jako Ron'a i nie podszedł mi za specjalnie

ocenił(a) film na 9

Może Grint nie zagrał jakoś szczególnie, ale niesamowicie spodobała mi się rola Sheehana. Podobnie jak cały film...

nikike

te wasze minusy co do filmu to gowno prawda! film jest rewelacyjny pod kazdym wzgledem! same plusy! kocham ten film! kocham go za muzyke, za postacie, za fabule! za wszystko! I LOVE YOU CHERRYBOMB

ocenił(a) film na 7
grduczek

moim zdaniem ten film daje do myślenia. A jak zawsze rupert jest najlepszy. on jest boski:*

ocenił(a) film na 5
kinksajs

Już dawno nie widziałam tak nudnego filmu o młodzieży.

ocenił(a) film na 10
czeskikot

Nudnego bo trzeba pomyśleć??? Film dla mnie super. Tylko zakończenie trochę niejasne.

ocenił(a) film na 6
malibu_2

Ja też oceniłem na 6. lubię angielskie klimaty. Miało byś 5 przez nijaką końcówkę ale aktorsko zasłużyło na 6 ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones