PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487319}

Wybuchowy weekend

Cherrybomb
6,2 6 068
ocen
6,2 10 1 6068
Wybuchowy weekend
powrót do forum filmu Wybuchowy weekend

Słabe

ocenił(a) film na 3

Film o rozpuszczonej brzydkiej nastolatce, która manipuluje dwoma półgłówkami niemającymi nic do roboty. Bonusy? Alkohol i narkotyki; efekty specjalne? Obite mordy.

Spuścizna kiczu i głupoty. Jednym słowem beznadzieja.

ocenił(a) film na 9
iiizusiekkk

Efekty specjalne w na wpół dramacie, a na wpół filmie psychologicznym? Powodzenia w poszukiwaniach.

ocenił(a) film na 3
nikike

Byłam ostatnio na "Melancholii" , bardzo ciekawy dramat psychologiczny, a efekty specjalne jeszcze lepsze. Pzdr.

ocenił(a) film na 9
iiizusiekkk

Ze wszystkim się zgadzam, tyle że "Melancholia" jest filmem obijającym się o tematy katastroficzne, a więc jest to zrozumiałe. Zaś "Cherrybomb" jest skromnym filmem o niektórych warstwach angielskiej młodzieży.

nikike

kur** denerwują mnie bardzo niektórzy ludzie... film jest cudowny, ma wspaniały brytyjski klimat. dziewczyna jest super, muzyka wszystko jest w tym filmie najlepsze

ocenił(a) film na 5
grduczek

Film bardzo słaby. Dziewczyna grać nie umie, wszystko sztuczne i na wyrost. Zero głębi w tym filmie było, i dokładnie tyle samo "brytyjskiego klimatu". Muzyka nie za specjalna. Spodziewałam się czegoś więcej. Ale cóż.

mwahahaha

żal

ocenił(a) film na 7
grduczek

obejrzałam 40 minut filmu i jak na razie film jest bardzo słaby. nie wiem jaki cel ma ten film. wszystko jest ponure i bezsensowne... jedyny plus to przystojny Rupert Grint w innej roli niż Ron Weasley. tylko dla niego obejrzę resztę filmu.

karolaajn

hahahahahahhahahah najlepszy zart jaki slyszalem od dawna hahaha "przystojny" hahahahha

ocenił(a) film na 7
Darthalex

oj, fajny jest w tym filmie ;D

ocenił(a) film na 4
karolaajn

Jaram się Grintem, bez kitu. Ale mógłby brzuszek poprawić.

ocenił(a) film na 7
JaMajka69

też tak sądzę.

ocenił(a) film na 4
karolaajn

Bo Sheehan pozytywnie mnie zaskoczył budową! Łał! A u Ruperta bieeeednieee ;-D

użytkownik usunięty
grduczek

Ile masz lat żeby wyskakiwać z tekstami typu "żal"? Moim zdaniem film również jest słaby, nie mówiąc już o tym że ta cała Michelle była cholernie irytująca i durna.

ocenił(a) film na 4

Popieram. Michelle jest okropnie irytująca. Manipulatorka napuszczająca na siebie dwóch gamoni. Wszystko co się wydarzyło w tym filmie było jej winą i nie dziwię się, że ojciec nie mógł z nią wytrzymać, choć sam też nie był święty bzykając 15-latkę.
Generalnie film bardzo słaby. Próbowano wgłębić wątek relacji ojców z dziećmi, ale wyszło to nijako. Wszystko zepsuła banalna i idiotyczna rywalizacja o dziewczynę grającą na uczuciach innych.
Obejrzałam tylko ze względu na sympatię do Sheehana.

ocenił(a) film na 4
Emeraldine

zgadzam się z każdym twoim słowem! a gdyby nie Robert chyba nie dotarłabym do końca...

ocenił(a) film na 2
nikike

jeśli rzeczywiście uważasz ten film za dramat psychologiczny to współczuję tak ubogiego pojęcia w owej kwestii.

ocenił(a) film na 9
elektroneuronowa

A ty uważasz że czym jest ten film?

ocenił(a) film na 2
nikike

pomyłką.

ocenił(a) film na 9
elektroneuronowa

Heh, w ten sposób też można. :p

iiizusiekkk

Nie rozumiem was, film pokazuje problemy dzisiejszej młodzieży i to nie w oklepany sposób, a bardzo bardzo realistyczny. Jak dla mnie film jest dobry tylko trzeba wiedzieć, że kino europejskie różni się trochę od amerykańskich produkcji i trzeba trochę więcej niż usiąść przed telewizorem i patrzeć się w obraz. A to, że Rupert gra znowu "tego mniejszego" to nie jest żadna obraza dla aktora, a zwłaszcza tak młodego jak on więc uwaga zupełnie nie na miejscu.

ProPapo

Nie w oklepany sposób? Realistyczny? To dwie rzeczy, których NIE MOŻNA powiedzieć o tym filmie. Jest kompletnie nie realistyczny, zachowania bohaterów są co najmniej żałosne, całość jest, jak to ktoś wyżej już powiedział, płytka i banalna. Dialogi, fabuła, rozwój akcji. I to zakończenie... matko kochana, chcieli przywalić i wejść na psychikę a wyszło z tego wielkie kupsko że tak powiem :)

"To mój przyjaciel, on też by tak zrobił.." tak mniej więcej brzmiał końcowy tekst sheehana odnośnie głównej akcji w filmie - no k**wa, nawet żul spod sklepu by tak zrobił widząc, że jeden gość leje drugiego, nieprzytomnego po ryju. Litości...

I głowna aktorka. Matko kochana, to chyba córka, kuzynka, siostrzenica, bratanica lub kochanka reżysera bo nie widze innego wytlumaczenia dla którego miałaby dostać tę rolę. Jest okrutnie drewniana, aż człowieka ściska jak na nią patrzy

ocenił(a) film na 6
nataliasz

Jeżeli wolisz amerykański klimat komedii romantycznych to cię jak najbardziej rozumiem ;)

ocenił(a) film na 8
iiizusiekkk

czyż to nie A. M.??

ocenił(a) film na 3
bella3

nie, I.Ł :)

ocenił(a) film na 6
iiizusiekkk

Brzydka hmmm nie sądzę.Dobry był Robert Sheehan,warto zwrócić na niego uwagę.Tragedii nie ma tak na 5-6 będzie ok.Tragedią i nieporozumieniem jest bez wątpienia Melancholia.

iiizusiekkk

Michelle brzydka, ale za to jacy chłopcy ładni :D

ocenił(a) film na 7
Hmm_Ciastko

Film jest w klimacie młodych zbuntowanych , więc może za starzy co poniektórzy są na takie klimaty ;) Robert Sheehan co raz lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones