Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Szkoda, że większoś magazynów młodzierzowych zdobią twarze tylko Emmy i Daniela. Ja osobiście z tej całej trójki cenie sobie jedynie bo Ruperta jego osoba wydaje mi się najbardziej zgodna z postacią książkową - Rona

village_babiczka

Alan Rickman, Tom Felton, Daniel Radcliffe i chłopaczky, którzy grają Freda i Georga też są zgodni z postaciami książkowymi;]

village_babiczka

10/10 a twarz...leże pod krzesłem ,ale okej gusta są rózne :) Niezłą ma teraz fote (lol2)
Poza tym napisze, ze wg mnie jest on najlepszym aktorem z trójki głownych bohaterów HP. Tak, dwójka grająca bliźniaków też wypada nieźle za to ten Daniel...makabra! Gra sztucznie Harry'ego, nie oddaje zupełnie charakteru tej postaci.

village_babiczka

Tak, Rupert jest zdecydowanie najlepszy. U jego boku można jeszcze postawić Toma Feltona, według mnie też jest wporządku, dobrze gra. Dan i Emma są przereklamowani. Emma jeszcze ujdzie ale Dan...ostatnio traci w moich oczach. I ta fryzura...ech. Harry miał zawsze bujne włosy a nie to co...Dan przedstawia.

Ale i tak najlepszy jest Alan Rickman.

użytkownik usunięty
village_babiczka

Dla mnie on jest najfajniejszy z całej trójki i wygląd nie ma tu dla mnie żadnego znaczenia. Po prostu Emma jest taka... zarozumiała, że stała się gwiazdą, a Daniel kompletnie nie umie grać... <lol>

Jakby DAniel nie umial grac to go by wywalili z filmu ale i tak najlepszy jest RUPERT griNT <lol>

kubion7

nie znam ich, nie ślędzę życia prywatnego a właściwie nic mnie to nie interesuje. bo co to za różnica, skoro chodzi nam (podobno) o aktorstwo i kreacje filmowe...
przynajmniej nie wyskakują z lodówki

Co do tego, że jakby nie umiał grać...spójrzcie na "gwiazdy" HSM aktorzy odgrywający głowne rolę, to średni aktorzy. z resztą zostawmy to, spójrzcie na seriale, widzowie PO PROSTU przyzwyczajają się do twarzy, jak pokazują reakcje widowni/badania "podstawienie"innego aktora to jak śmierć dla produkcji. Dla mnie w ostatnich częsciach radcliffe się nie popisał, ale może grac jak drewno, a oni i tak go nie usuną.

Liczę na to, że jeszcze się podciągnie...

village_babiczka

no to prawda on jest podobny do swojej postaci,bo przecierz nawet w wywiadach sam mowi ze jest podobny do Rona.Super aktor.

village_babiczka

to jest tak:
Emma Watson jest zarozumiałą, bogatą i tępą nastolatką ,dla której liczy się tylko tapety i ciuchy
Daniel Radcliffe zrobił się okropny ,nie tylko z wyglądu ...ale ogólnie. Najlepiej niech się w ogóle nie ubiera...
Rupert Grint za to jest normalny...nie goni za sławą i po prostu gra...

A ogólnie to aktorzy grający bliźniaków Weasleyów ,Ginny, Nimfadora Tonks i właśnie Rupert Grint wyglądają jak z książki...no i Alan Rickmann i kiedy Richard Harris grał Dumbledora to był wręcz identyczny...

Madeline

Rani, dobrze powiedziane. Nic dodać nic ująć.
Emmie i Danielowi sława uderzyła do głowy i tyle.

huronkowa

Moim zdaniem zgodni z ksążką są Ron, stary Dumbledore (ten nowy nie), Hagrid, Snape, Syriusz, Malfoy, Ginny. Daniel i Emma coraz gorsi i brzydzi się robią. Emma jeszcze jako tako, ale Dan zrobił się sztuczny. Najbardziej ukazała się jego sztuczność gdy umarł Cedric i Harry przyniósł jego ciłO. Blee.

użytkownik usunięty
rose_3

zgadzam sie z Tobą oprocz Syriusza i Ginny^^ aktor Syriusza jest spoko, ale mi zawsze wyglad Johnny'ego Depp'a sie z ta rola kojarzyl, a Ginny sie jakos tak z wiekiem zmienia i odbiega od postaci...ale to moje zdanie:)

Madeline

No jest tak.
Ale jak naprawdę jest ,nikt nie wie ,nie znamy tych ludzi.., jednak na sympatycznego wygląda jedynie Rupert i jest naturalny. Cóż wszystko się zmieniło gdy zmienili reżysera. Spójrzcie 2 pierwsze części były chyba najbardziej zgodne z książką - oraz swobodna gra aktorska. Pozostała reszta filmów zalatuje takim lateksem że po prostu smutno się robi jak się na to patrzy. :(

Zgodzę się że jedni z lepiej grających to aktorzy grajacy bliźniaków Weasleyów, Tonks, Rona, Snapa, Dumbledora(R.Harris niech odpoczywa w pokoju [*]) i także aktor który gra Nevila. Jest całkiem sympatyczny, całkiem dobrze odgrywa rolę nieudacznika.

Powracając do Ruperta, jest to bardzo urodziwy młodzieniec, wystarczy że się wybije, a już zyska sławę ;) Na razie grywa mało znane role a w Potterrze piąte koło u wozu.
Poczekajmy czas pokarze.
a Dan to ciamajda. Gra jak kłoda i zachowuje sie jak pustak XD a o Emmie nie wspomne (nigdy jej nie lubiłam ... ale mimo wszystko dobrze odgrywa swoją rolę :/)



Madeline

a ja się nie zgodzę. Bo tak naprawdę, to nie wiemy jaka jest Emma Watson (oprócz tego że bogata). A tępa to raczej nie jest, bo zdała A-levels bardzo dobrze i dostała się na jakiś tam dobry Uniwersytet. W zasadzie to godne podziwu, bo u tych znanych i bogatych, to raczej rzadkość, żeby wybierali się na studia.
A co masz do Daniela Radcliffe'a? On też wtedy tylko zagrał swoją rolę..
No ale co do Ruperta Grinta, to się zgadzam.
;)

village_babiczka

oczywiście, że z całej 3 najlepszy jest Rupert! Uwielbiam go jako Rona. Nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Te miny... cały Ronald Weasley!:D
A co do reszty aktorów to lubię też bliźniaków, nawet podpasowała mi Luna choć na początku byłam jej przeciwna. No Alan Rickman był fantastyczny, fakt. Reszta to tak obojętnie. Nie lubie za to aktorki, która wciela się Ginny.. A jeszcze Rita jest spoko! A co do Daniela no to chłopak drewniak, sztywny jest i faktycznie nie oddaje charakteru Harrego Pottera... szkoda.. Emma nie jest zła jako Hermiona... choć mogłoby być lepiej

fircyk

Taak...
Daniel się zeszmacił z wiekiem, popularnością i powiększającym się kontem...
Jeja...
Ja nigdy bym nigdzie nago nie wystąpiła...
A co dopiero w teatrze czy gdzieś tam...
No i on kopci już paczkę dziennie...
o do Emmy to tez sława uderzyła jej do głowy...
Nie cierpię jej po prostu...
To zdjęcie z tą sukienką co jej całą **** widać...
Myślę, że zrobiła tak specjalnie żeby zrobić wokół siebie show...
Rzeczywiście najlepszy jest Rupert...
I z tego co tu przeczytałam wynika, że rzeczywiście jest najbardziej normalny...
W przeciwieństwie do tej bandy oszołomów..
Nie zniosę 7 części filmu gdzie z Hermioną będzie chodził...

użytkownik usunięty
Vendetta_

To jest z deka żałosne. Nie znacie Daniela, poza tym oni mu każą tak grać, według Was debilnie. Może on tylko wygląda na takiego, może to Rupert jest zarozumiały? Tego nie wiecie, czasami Emma coś głupiego palnie w wywiadzie, a później wszyscy myślą, że jest zarozumiałą małolatą.


www.wampirzyca-z-hogwartu.blog.onet.pl

Vendetta_

O co chodzi z tą sukienką? Nie słyszałam o tym

użytkownik usunięty
village_babiczka

Heh szczera prawda :D Uważam tak samo :D Rupert najlepiej potrafi zagrać swoją rolę no i jego rola jest b. ważna bo... no... dodaje humoru filmowi. Zawsze strachliwy taki jest ten Ron xD MOjej mamie się on najbardziej podoba :D Ja też nie lubię pająków... :( xP Pzdr :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones