Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Jak może wam sie taki "pomidorowy dzieciak" podobac :| ?

użytkownik usunięty
Sawyerr

Podoba nam się jego sposób grania i charakter (przypuszczalnie, bo nikt go nie zna osobiście), wygląd nie jest ważny :D

użytkownik usunięty

znaczy się, MI się podoba, nie będę się wypowiadać za innych :)

Sawyerr

Niewiem dlaczego może dlatego że jest normalny i niewywyższa się jak ta cała Emma Watson (która pozjadała wszystkie rozumy, a tak naprawdę Rubert najlepiej do tej pory gra w tej trójce. Co zesztą widać w jego filmografii bo jako jedyny od czasu 1 cz. Harrego Pottera zagrał w też innych filmach ) - i no cóż on ma poprostu to coś ( chociaż Josh Holloway jako James "Sawyer" Ford też jest niezły- tylko trochę za stary :)

użytkownik usunięty
Luna_Jones

znowu się czepiają emmy... na jakiej podstawie sądzisz, że się wywyższa? bo gestykuluje rękami, bo wypowiada się otwarcie na każdy temat bez wstydu, bo nie nie potrafi się zachowywać jak powinna i dlatego jest spontaniczna, stroi głupie minki, bo jest dziecinna? ma taki styl bycia, i nie znaczy to, że jest zaraz zarozumiała. wszyscy zawsze się czepiają młodych aktorów i najeżdżają, jak się tylko da. emma ma 4 nominacje, a rupert 3 :> nie no dobra, teraz to ja się czepiam :> nie wątpię, że rupert jest dobrym aktorem, widziałam go też w 'driving lessons' ale nie cierpię, kiedy wszyscy uważają innych za zarozumiałych. nawet jej nie znasz...

Sawyerr

JA go lubie za to jak gra a nie za to jak wyglada. Do Emmy nic nie mam mimo, ze slyszlam ze nie przepada za Polakami a nie wiem czy to prawda.

ankaa_

A JA lubie Ruperta i za to jak gra i za to jak wyglada. Uwazam, ze jest bardzo interesujący.

Sawyerr

nie liczy się wygląd a charakter, pozatym super gra rona i wogóle miły z niego facet, z tego co słyszalam. Ja też słyszałam że emmma nie lubi Polaków, ale czy to prawda....

Gabriela_2

z tymi Polakami i Emma tp byla plotka...

Margarit Rupert nie jest jedyna osoba z tria ktora grala od czasu HP w innych filmach:P Daniel tez gral;)

Sawyerr

A mi się Rupert podoba :) (wygląd) i gra też niczego sobie:)

użytkownik usunięty
ktosss

Rupert Grint pasuje mi tysiąc razy bardziej niż ten ohydny facet Josh Holloway.
Gusta są różne, wiesz?

użytkownik usunięty
Sawyerr

to kwestia gustu, dziecko.





za krótki <br/>

Każdemu ma prawo podobać się co innego.
O gustach się nie dyskutuje.
Komuś sie podoba Rupert, drugiej osobie inny aktor.
Radze autorowi tematu pamiętac o tym.

Sawyerr

mi się też nie podoba jego wygląd. ale co z tego? to ciekawy aktor i lubie go. tyle

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones