Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Daniel i Emma...jacyś kiepscy z nich aktorzy:-(Emme jeszcze mogę znieść ale Daniel.....szkoda słów....Z Harry'ego Pottera oczywiście(pod względem talentu aktorskiego)najlepszy jest Tom Felton,jednak z ,,trójki Pottera" czyli Daniela Radcliffa,Emmy Watson i Ruperta Grinta ten ostatni jest na 100% najlepszy!

Pita_2

no Rupert jest the best !! mnie też Daniel wnerwia, jest troche sztuczny
pozdrawiam

Pita_2

Zgadzam się... Jedyny z tójki aktorów, którego mogę strawić... A tak z innej beczki - zawsze mnie dziwi, jak to jest, że on jest najstraszy, a wygląda zawsze na najmłodszego (patrząc na plakat Zakonu ewentualnie jestem skłonna "uwierzyć", że ma te piętnaście lat - jeśli chodzi o Watson i Radcliffe'a, to nie ma takiej możliwości).

Pita_2

A mnie zaś Emma wnerwia... BosHe!!! Ten jej sztuczny i szeroki uśmiech... Nie do zniesienia! Za to Rupcio jest THE BEST!!! A w Harry Potterze gra naprawdę cool =) Uwielbiam go... A to jego: "aaa" jak się czegoś przestraszy :D

ilka93

noo mnie Emma tez! jest najgorsza! obrzydza mi film!

Pita_2

zgadzam sie z wami wszystkimi że daniel jako harry potter jast taki jakiś sztuczny.......zawsze taka poważna mina,wiecznie wygląda jagby sie poobrażał na reżysera xD.Rupert z tej "fantastycznej TRÓJKI" jest najjlepszy!!!!!choć uważam ze mój kochany Tom Felton jest najlepszy najpiękniejszy i ma największy talent aktorski!!!!!!!!!

użytkownik usunięty
Draconka

Emma to betalencie i nie umie grać... Natomiast Rupert jest najlepszy z nich, a szczególnie pokazał talent w Więźniu Azkabanu, gdzie świetnie poradził sobie z rolą wiecznie zirytowanego przyjaciela Harry'ego... :)

użytkownik usunięty

Taak...napisałam już gdzieś identyczny temat. Zdecydowanie najlepszy. I nie jest irytujący..lubię go :)

Ja też najbardziej lubię Ruperta. Pomijając film (w którym i tak gra z tej całej "trójki" najlepiej) nie robi wokół siebie takiego szumu w mediach jak Watson albo Radcllife.

Pita_2

rupert to ziom! Gra swietnie.. jest smieszny i w ogole! Wedlug mnie Emma jest najgorsza! Daniel ..no jego moge zniesc... w 5 czwypadl calkiem dobrze!
Ehhh Tom Felton to wiadomo :D w ogole Malfoy jest fajny xd

guga_buzka

Rupert jest super:) Rona zaraz po młodszym Malfoy'u lubie najbardziej:D
A na głównego bohatera mam alergie:/:/

Pita_2

Zgadzam się:) Jest nawet możliwe, że pozostała dwójka wkupiła się.. tak to jest, jak rodzice są prawnikami albo gośćmi od castingu.. On jest świetny w tym, co robi:) Reszta jest sztuczna.. Poza tym Ron to najbardziej pozytywna postać z całej trójki=D

Lina_3

Ojeju, Ruperta nie lubię ale on zagrał najlepiej z całej trójki. Jest nawet śmieszny.
A Watson to wstrętna gówniara. Nie wiem co ona tam robi. Szantażowała chyba reżysera.
Ale najgorszy ze wszystkich jest Radcllife. Beztalencie!!!! Pewnie na planie zawsze ma jakieś humory!!

Pita_2

Eh... uważam, że Emma nie jest taką kiepską aktorką jak piszecie. Dziewczyna ma talent i to widać. Dlatego chciałabym ją zobaczyć w innym filmie, co stanie się niebawem :).A co do Ruperta to fajnie gra Rona.

Herma

I słucha fajnej muzyki :) Widziałam jakiś plakat, na którym był w koszulce Sex Pistols :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones