Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

On ma dziewczynę? A poza tym to uważam że jest o wiele przystojniejszy od Daniela i Toma! A jakie ma fajne plecki :D:D. Wogóle Daniel przy nim wygląda jak (c)herlak no nie?
A co do jego stylu... Wogóle taki luźniejszy jakiś i nie ubiera się jak pajac (Daniel)... Najnormalniejszy i najmniej zepsuty przez media i sławe... Poprostu luz koleś nie szukający rozgłosu!
Tak trzymać :D:D

Crush

Moge Ci odpowiedzień - nie ma dziewczyny:) Takm przynajmniej podają media. Nooom...ale Dan ma coś w sobie...:*
Rup też jest cool..Tylko ten fryz:P

NastyGirl

wejże wogóle z tąd spadaj :/ nie krytykuje ludzi których nie znam no ale sory jak można uważac że Dan ma to cos skoro to totalny idiota !!! już lepiej wyglada w tych okularach i z blizną na czole jako potter (chociaż też jest idiotą :| ) a co do Ruperta to jak możesz mówić "tylko ten fryz..." on ma cudowny fryz !!! zxajebiscie mu w takich włoskach !! jest cudowny!! a ta jego fryzurka jest genialna i ślicznie mu w nich !1

Crush

nie wiem czy ma dziewczyne, ale mam nadzieje ze jak ma to ta dziewucha nie jest z nim dlatego że jest sławny... jak by tak było to... odnalazłabym tą pizde i dałabym jej w pysk !! zresztą Rupert jest genialny (serduszka) uwielbiam go (serduszka) jest przystojny, genialny, dowcipny, ma to coś, a ta jego dupcia (serduszka) zresztą zajebiscie gra !!! a jak widze jego zdjęcia albo coś to od razu mam motylki w brzuchu ! (serduszka)

Dadzenie

ja uważam że jest świetnym aktorem i wogule jest przystojny super fantastyczny osobiście wolałam go w tych krótszych włosach ale on w każdej fryzurze wygląda bosko czytałm w gazecie że nie ma dziewczyny a jak już będzie miał to mam nadzieje że będzie to jakś normalna dziewczyna bo rupert zasługuje na kogoś wyjątkowego

MarchGirl

ech, no to ta dziewczyna ma być normalna czy wyjątkowa, co?

Pin_up_Margolcia

Jak ma mieć jakąś dziewczyne to niech będzie normalna, a nie jakaś różowa dziwk** bo normalnie chyba by mnie rozje***...

Dadzenie

zgadzam sie z Toba fryzure ma fajna ... ale moze tak twierdze bo mieszkam w UK i tam duuuuzo clopakow ma takie fryzury... i tak wiekszosc wyglada jak pedaly... nie to co polskie chopaki;))(wiekszosc;D)

Crush

zgadzm się z tobą że jest przystojniejszy od radcliffe!!!

Crush

A ja uważam że pomomo ,że dobrze gra jest arcy brzydki :/

Harrisonka

kjhfgxjljg'klsjklgmnmfklgj ty dupo wołowo jak mozesz ty... ty... t5y.g,hjkgfjvv dobrze gra ? to za mało powiedziane on świetnie gra a to że jesteś fanem brudnego pottera to koleś masz pecha bo Rupert jest cudowny (serduszka)

Dadzenie

Kiedyś żeczywiście myślałam że Rupert jest taki beznadziejny ... bo te jego miny były dla mnie obleśne ... ale kiedy zobaczyłam się na większości zdjęć zacowuje sie podbnie .... taki jeden wielki bunt ... i zmieniłam zdanie na jego temat .... w harrym potterze III ... troche kiepsko zagrał ale IV całkowicie to wynagrodziła ... ale Harry Potter to nie jego film.
O wiele lepszy i poważniejszy jest Driving Lessons w którym zagrał świetnie. I tym samym ma u mnie duży +.

Jednak co do osób wyzywających Dana ... wcale nie jest gorszy i zagrał w każdym filmie b dobrze i jest naprawde inteligentny. Widziałam z nim wiele wywiadów i wiem że to są wypowiedzi prosto z serca i na poważnie nie w stylu ough yes (tylko zdanie rozwinięte). A to jak wygląda to już zupełnie co innego ... on jest prawdziwym anglikiem z dziada pradziada z tego co widze ... i ciemnej karnacjii nie można sie u niego spodziewać .... w angli przez większość roku panuje taka pogoda jak teraz w sierpniu .... poza tym widać że on sobą coś prezentuje i zachowuje się dorośle ... według mnie jest lepszy od Ruperta ... mozecie mnie zrugać ale taka jest prawda.
Poza tym Dan świetnie całuje ... według Katie Leung (Cho Chang dla niewtajemniczonych) :D Nie wiem jak to było z Rupertem ale bede śledzić info z Driving Lessons ;)

użytkownik usunięty
Crush

tak ma dziewczyne...-siema:) ...ech kogo ja probuje nabrac...,ale swoja droga...Rupert jest zajebisty;d

dagula mogłabyś nikogo tu nie wyzywać...?
Każdy ma swoje zdanie na jakiś temat i trzeba to uszanować a nie narzucać jakieś swoje refleksje bo jak ktoś się z tym nie zgodzi to w ogóle co tu robi wg ciebie, nie...?
A ja już napisałam co sądzę o nim w temacie 10/10 za twarz...

;]

Crush

Mi Daniel jakoś się specjalnie nigdy nie podobał, a odkąd zaczął się chwalić brukowcom swoim jakże ogromnym doświadczeniem seksualnym, to przepadł , chociaż nie sądzę, żeby się tym przejął.
A Rupert ... -> :D!

Fuck_like_a_star

Kiedyś chodził z Emmą Watson. Zerwali po premierze "Kamienia filozoficznego" by oboje uniknęli plotek.

Shiloh

Po premierze "Kamienia"? Przeciez to było w 2001 roku! Mieli 12 lat i juz zdążyli ze sobą chodzić i zerwać? xP

użytkownik usunięty
Crush

Najładniej wyglądał w trzeciej części HP, a teraz nie za ładny jest. Wy patrzycie po zdjęciach, a one mogą wiele zmienić. Tak samo kamera nie pokazuje np. pryszczów czy coś. Ehh....Dan też jest fajny. Nie rozumiem co do niego macie? Chodzi o jego grę? To reżyser mu każe tak grać jak coś...
www.wampirzyca-z-hogwartu.blog.onet.pl

Ah, naprawdę nie macie się o co kłócić. ;) To normalne, że jedni będą woleć Daniela, inni Ruperta. Moim skromnym zdaniem Rupert bije Dana na łopatki i pod względem wyglądu, i pod względem stylu, bycia (przynajmniej z tego, jak obu podają media), również jeśli chodzi o grę aktorską. Ale, jak to się przyjęło, są różne gusta, a o nich się nie dyskutuje. ;)

grosss_zienta

Dla mnie też Rupert ładniejszy niż Daniel. Ale Tom bije ich na głowy ;P

Acilut

u mnie Tom ma w HP pierwsze miejsce od wielu lat, ale Rupert ostatnimi czasu też sie wyrobił. Wygląda super.
co do Daniela- fakt, gdyby na premiery ubierał się a la Rupert [na luźno] to by bło lepiej. chłopie! na garniaki przyjdzie czas!
emma? nie wiem co o niej myślec, jest ładna to fakt, z tym zepsuciem to bym się nie wychylała. staram się nie oceniać ludzi poprzez wypowiedzi z gazet, ale momentami nie wiem czy ona jest taką 'szmatą' przepraszam za wyrażenie, czy jest skromną dziewczyną.
raz tak raz tak.

Crush

Rupert? On jest okropny! Tom za to jest boski, bije całą obsadę swoją urodą i talentem. A Pattison to też może się przy nim schować. Daniel? Wygląda jak pedał i według mnie jest strasznie nie męski. Taki frajer i tyle xD

Crush

no Rupert to przystojny gościu :))
ale nic nie zmieni mojego zdania o Tomie :))
Tom jak ma takie rozczochrane włosy to po prostu nic tylko sie wgryźć :PP

Crush

Po obejrzeniu kilku wywiadów, odnoszę lekkie wrażenie, że jest on zauroczony osobą Emmy Watson.

Często na nią spogląda, stara się nad siłe ukazać, że nie zależy mu na scenach odgrywanych z Emmą, a gdy ona na Niwego patrzy ucieka wzrokiem. Albo naprawdę jest ona dla Niego nie atrakcyjna, albo naprawdę chłopak ma chrapkę na koleżanke z planu HP.

Z poważaniem,
Piotr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones