Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 631 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Wpadłem na taki ciekawy pomysł.Innym może wydawać się trochę głupi ale każdy kto szanuje gre i osobe Ruperta to myśle że powinien spodaobać się mój pomysł.Otóż kolega filmowy Grinta Daniel Radcliffe będzie miał premiere swojego filmu w którym zagra główną rolę.Mówię oczywiście o filmie December Boys.Rupert Grint także zagrał w filmie Driving Lessons.
Osobiście uważam że Rupert Grinta ma większy talent od Daniela i tkwi w nim większy potencjał.Nie obrażąjąc oczywiście fanów Daniela bo osobiście nic nie mam do niego ale bardziej utkwił mi w głowie Rupert.Udowodnił że ma talent do grania nie tylko w Harrym ale i także Driving Lessons.Ma chłopak poprostu talent.Umie zagrać poważnego ale i także śmiesznego do bólu.Dlatego proszę Wam fanów Ruperta złączmy się i spróbujmy pomóż Rupertowi.W jaki sposób to ja sam jeszcze naprawde nie wiem.Ale może Wy fani macie jakieś fajne propozycje jeśli tak to napiszcie.Razem nam się uda.

Ten post czeka na propozycje.
Pozdrowienia do Was fanów jaki oczywiśćie do Ruperta Grinta!!!!

rupert_2

"Wpadłem na taki ciekawy pomysł. [...]Dlatego proszę Wam fanów Ruperta złączmy się i spróbujmy pomóż Rupertowi.W jaki sposób to ja sam jeszcze naprawde nie wiem.Ale może Wy fani macie jakieś fajne propozycje jeśli tak to napiszcie.Razem nam się uda. "


Moje pytanie jest proste: ale niby w czym chcesz mu pomóc????? i "wpadłem na taki ciekawy pomysł" no nie widze tu pomysłu-rozumiem że,sam fakt, iż wpadłeś na ten pomysł to własnie ten pomysł ;p;p;p



pzdr ;p

rupert_2

również najbardziej lubie ruperta... nie wiem czy można cos zrobic nie mam pomysłów, ale sadze ze jego kariera nabierze tepa a zreszta skoro nie gra jedynie w harrym to jets juz chyba dorbze prawda??

rupert_2

mozna do niego napisac... (do Ruperta)... zeby podal meila rezysera....ale watpie zeby to sie udalo... Rupert napewno bedzie sie dalej rozlijac...bd grac w filmach...wiec...jedna glowna rola w te czy we wte...to co za roznica..?...

rupert_2

On ma talent. Nie musimy pomagac Rupertowi w karierze. W jego przypadku potrzebna jest troska o rozwijanie talentu, a o to jestem pewna ze zadbali juz odpowiedni ludzie. Tak wiec cierpliwosci - Rupert jeszcze zaswieci tym o co nam chodzi - swym talentem i urokiem jego gry aktorskiej! pozdrawiam fanow:)

rupert_2

Hmm nie sądzę,żeby fani mogliby mu pomóc w karierze-a szkoda.Chyba,że ktoś z was zna jakiegoś sławnego reżysera;)

użytkownik usunięty
rupert_2

Jemu nie trzeba pomagać w karierze. To tylko pokaże, że jego fani myślą, że jest słaby, więc trzeba mu pomóc. A tak nie jest! On sobie sam poradzi :) wkońcu ma talent i potencjał.
A Daniela Radcliffe'a lepiej w to nie mieszać, bo oni przecież ze sobą nie rywalizują. Są przyjaciółmi raczej, więc nie stwarzajcie konfliktu między nimi!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones