Rupert Grint

Rupert Alexander Lloyd Grint

8,1
31 641 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Rupert Grint

Gdy zobaczylam po raz pierwszy filmowego Ron'a juz wiedzialam,ze nie ma lepszego aktora niż Rupert,na tego bohatera!!! ron ogólnie to moja ulubiona postać z ksiażki (no poza Harry'm).Ron jest chłopaczkiem który posiada dużo wad,ale takze zalet.Jest niezaradny,strachliwy,gdziekolwiek sie pojawi to wpada w kłopoty,jest strasznie zazdrosny...Ale posiada takie wielkie zalety,ze te wszystkie wady giną (chociaz to właśnie za nie go uwielbiam).Jest oddany,lojalny,potrafi poświęcieć się w imie przyjaźni-a to chyba najważniejsza cecha.Rupert idealnie potrafi oddać cechy charakteru Ron'a-jego mimika ukazuje wszystkie emocje,ktore kłębią sie w nim,jest naturalny i widać,ze kamera go lubi.Mam nadzieję,ze ten młody aktor bedzie rowijał sie w dobrym kierunku i sadze,ze w przyszlosci bedzie dostawał specyficzne role-wskazuje na to chociazby jego wygląd-nie na kazda role pasuje ktoś taki jak on.Wroze mu,ze jesli będzie dostawal role to będa one niezwykle dobre i zapiszą sie w historii kina-Rupert nie będzie grał byle kogo...Tego mu życzę z całego serca!!!!!!!

użytkownik usunięty
Sara_von_Krolock

rupert jest rzeczywiście dobry i fajnie gra, mimo że urodą nie grzeszy:)
jest dość sympatyczny ale nie całkiem pasuje pod względem wyglądu; np. ron był piegowaty czego o rupercie powedzieć nie można...... ale w sumie jest spox
Kruczek:)

Co wy macie do jego wyglądu? on jest po prsotu... cute(sorki nie wiem jak to po polsku powiedzieć - brak mi słów;-))
Ja też z początku inaczej wyobrażałam sobie Rona... ale nikt by lepiej tej postaci nie zagrał ...NIKT;-)))

POZDRO:-))))))))

Nutellka

użytkownik usunięty
__9829Nutellka

Ja również lubię Ruperta chociaż nie widziałam na żywo, ale moim zdaniem on jest cool. Dobrze gra tą rolę i nie powinni go zmieniać. Zgadzam się z tym, że nikt lepiej by nie zagrał Rona. No to nara. Olka




użytkownik usunięty

On jest bomba, super, extra( jak to jeszcze...) wiem że rudy kolor włosów nie kojarzy się dość nowocześnie bo sam na początku miałam do tego słabości, ale Rupert mnie oświecił( a piegi to tam naj mniej ważne:))
Majucha())

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones