PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809865}

A.B.C.

The ABC Murders
6,3 1 864
oceny
6,3 10 1 1864
A.B.C.
powrót do forum serialu A.B.C.

uwielbia nowoczesne wnętrza. W nowej wersji mamy do czynienia ze starszym panem, który bardzo odbiega od pierwowzoru. Jego mieszkanie to tragedia. Nie ma telefonu! Pomijam to, że nie zgadzają się data i inne fakty (umiera inspektor) najbardziej drażni mnie właśnie to co zrobili z głównym bohaterem.

mnulka

Zgadza się, masz rację z tym, że główny bohater to nie taki Poirot jakiego każdy z nas ma w głowie. Ale czy to nie dobrze? Śmiem twierdzić, że większość z nas uważa Davida Suchet za Poirota idealnego. Gdyby próbowano przedstawić Poirota na wzór książkowego, to czy nie byłoby to z góry skazane na porażkę (biorąc pod uwagę, że mamy już D. Suchet!)? Wydaje mi się, że to jest właśnie bardzo mądry zabieg, żeby spróbować przedstawić głównego bohatera inaczej niż w książkach, a jednak w dalszym ciągu ciekawie i świeże :)

ocenił(a) serial na 6
tiifanys

Tak czy inaczej serial oglądam i mam zamiar zobaczyć do końca. Nie uprzedzam się.

mnulka

Mi ta wersja się bardzo spodobała, fantastyczny serial i świetnie odświeżony Poirot. Będzie wiecej?

ocenił(a) serial na 2
mnulka

Muszę się zgodzić... Poirot jest tu bez wyrazu, zupełnie miałki... Ledwo dosiedzialam do końca...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones