PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486932}

Ocaleni

Survivors
7,3 802
oceny
7,3 10 1 802
Ocaleni
powrót do forum serialu Ocaleni

Rzeczywiście gra aktorska na wysokim poziomie,serial wciągający na długie godziny, ciągle się
coś dzieje, fabuła potrafi zaskoczyć. Jest to jeden z najlepszych seriali jakie oglądałem w tym roku
(co prawda, kilka lat po premierze, ale wcześniej na niego nie trafiłem, niestety) być może o nie
kontynuowaniu serialu zadecydował słaby marketing, a może fakt, że ludzie kiedyś nie mieli
dostępu do tak rozległego internetu i przepływu informacji, a przynajmniej do kablówki (u mnie
internet był, kablówki nie). W 2008 roku jak mniemam nie było telewizji internetowej, sądzę że
gdyby serial wyszedł teraz, okazał by się dużym sukcesem.
Zgadzam się z resztą wypowiedzi, że taki dr house przy tym serialu wymięka. Lubię The walking
dead, jednak chodź jest to już kultowy serial na podstawie komiksu, to ocenił był go niżej od
Ocalonych, w the walking dead fabuła tak zwolniła, osiadali przez cały sezon w jednym miejscu np.
w więzieniu... wydaje mi się, że sam klimat jest wart uwagi, ale nudy. Wiem, że wciąż nie może się
dziać coś nowego, ale to przesada. Można było by się jeszcze rozpisywać nad innymi
produkcjami, ale zabrakło by nocy.
Wielka szkoda, że ten serial nie powrócił, ale uważam, że powinien zainteresować się tym jakiś
inny producent. Milej nocy i więcej takich seriali:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones