Servant
powrót do forum 3 sezonu

Dokąd zmierzamy?

ocenił(a) serial na 6

Czy fabuła tego serialu w 3 sezonie zmierza w jakimś konkretnym kierunku, bo nie wiem czy się dalej oszukiwać?

Niskobudzetowy

jeśli chodzi o mnie to przestałem się łudzić po pierwszym i drugim sezonie, że dostaniemy konkretne rozwiązanie głównego zamysłu Shyamalana, aczkolwiek ogląda mi się to tak dobrze cały czas (ciągły niepokój, oryginalność i dziwaczność w scenach) i wiem, że wytrzymam spokojnej do końca czwartego sezonu na rozwiązanie tajemniczości tej serii. Na pewno trzeci sezon wydaje mi się bardziej składny i przemyślany, niż drugi, który był tak chaotyczny, wybijający mnie z rytmu i momentami klimatu

bartek_grduk

SPOILER












wydaje mi sie, ze tutaj jak na razie skupiamy sie na dwoch zjawiskach fabularnych:
1. Odkrywanie nadnaturalnych mocy Leanne i manipulacje otoczeniem oraz kult próbujący przygarnąć ofiarę z powrotem.
2. Dorothy, która zaczyna mieć przebłyski z przeszłości i dochodzi do wniosku, że tak naprawdę nie nadaje się na dobrą, opiekuńczą matkę (szczególnie było to odczuwalne w 4 odcinku)

ocenił(a) serial na 8
bartek_grduk

Dodałbym powolny rozpad świata Dorothy, odsunięta od kamery w momencie kiedy Sean kręci coś nowego.

ocenił(a) serial na 7
Niskobudzetowy

po takim sobie początku uważam, że się rozkręca i 5 jak i 6 odcinek już jest ciekawie :)

Niskobudzetowy

a 8 i 9 trzymają w napięciu szczególnie 9 niezły twist :)

ocenił(a) serial na 6
Niskobudzetowy

Ja odpadam. Strasznie się to zaczyna ciągnąć. Biorąc pod uwagę, że odcinki są krótkie, wywołanie znużenia jest niezłą sztuka.

ocenił(a) serial na 7
Niskobudzetowy

Właściwie 10 odcinek 3 serii sprawia, że historia zatacza koło i jesteśmy w punkcie wyjścia. Może nie licząc samej końcówki i tego, co się stało z Dorothy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones